Nowe wcielenie Eliminatora.

Z przyjemnością obwieszczamy, że jest już w sprzedaży nowe wydanie stóp Pearl Eliminator. Seria Redline to udoskonalenie sztandarowego modelu Eliminator w którym pierwszy raz zastosowano opatentowany system wymiennej krzywki. Dzięki temu perkusiści mogą sami wymieniać krzywki zgodnie z porządaną szybkością i mocą uderzenia.  Nowy  Redline łączy moc Eliminatora  z  szybkością serii Demon.

W stopach zastosowano łożyska Ninja, takich samych jakich się używa w deskorolkach. Zapewnia to niesamowitą gładkość gry. Poprawiono system mocowania sprężyn Click Lock oraz udoskonalono bijak QuadBeater Control Core. Czterostronny bijak wciąż składa się z dwóch płaszczyzn z plastiku i dwóch z filcu, jednak jego centralna część wykonana z elastomeru ma za zadanie wyeliminować zbędne wibracje.

Za szybkość i komfort gry wciąż odpowiada opatentowany, trójstopniowy system regulacji łańcuchów PowerShifter, a także płynna, prawie nieograniczona regulacja kąta nachylenia bijaków. Eliminator Redline to również poprawiona, odkręcana płytka Traction Plate na pedalboardzie umożliwiająca indywidualne dopasowanie przyczepności stopy do powierzchni pedału. Stopy Eliminator Redline dostępne są w wersji pojedynczej i twin zarówno z napędem łańcuchowym, jak i paskowym, również w wersji dla lewonożnych perkusistów. Do serii Redline należą również statywy pod hi-hat.

Dostępne w Avant Drum Shop.